Karol Sovánka (1883-1961)

Jelen

olej, plátno, 55 x 65 cm, sign. LD K. Sovánka

ID: 17 (V)

Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.400 €)

Ukončení prvního podání: 13. 12. 2018 15:00

Aktuální cena: 60.000 CZK (2.400 €)