Jiří Načeradský (1939-2014)

Zrzka

akvarel, pastel, tužka, papír, 2004, 42 x 29,5 cm, sign. PD Načeradský 2004

žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

ID: 29 (V)

Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

Ukončení prvního podání: 13. 12. 2018 15:00

Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)