Antoš Frolka (1877-1935)

Krojovaná žena s nůší

akvarel, karton, 43 x 27 cm, sign. LD A. Frolka, rám

ID: 3 (V)

Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

Ukončení prvního podání: 13. 12. 2018 15:00

Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)