Na cestě

olej, plátno, okolo roku 1750, 75 x 88 cm, rám, restaurováno, velmi pravděpodobně holandská škola, na rámu drobné oděrky

ID: 4 (V)

Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.600 €)

Ukončení prvního podání: 13. 12. 2018 15:00

Aktuální cena: 40.000 CZK (1.600 €)