Oldřich Blažíček (1887-1953)

Zátiší s ovocem

olej na dřevěné desce, 28,5 x 38,5 cm, sign. PD O Blažíček, rám

studium na VŠUP v Praze, žák H. Schweigera na AVU tamtéž, člen SVU Mánes

ID: 6 (V)

Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

Ukončení prvního podání: 13. 12. 2018 15:00

Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

Poslední dražitel: ID6698 Historie příhozu