Ota Bubeníček (1871-1962)

Chalupy v krajině

olej, karton, 26,5 x 30,3 cm, sign. PD O Bubeníček, rám, na malbě i rámu drobná poškození

ID: 7 (V)

Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

Ukončení prvního podání: 13. 12. 2018 15:00

Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)