Ota Bubeníček (1871-1962)

Chalupy ve vsi

olej, malířská lepenka, 36 x 51,5 cm, sign. PD O Bubeníček, rám

ID: 8 (V)

Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

Ukončení prvního podání: 13. 12. 2018 15:00

Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)