Ota Bubeníček (1871-1962)

olej, karton, 34 x 49 cm, sign. PD O Bubeníček, rám

ID: 9 (V)

Vyvolávací cena: 21.500 CZK (860 €)

Ukončení prvního podání: 13. 12. 2018 15:00

Aktuální cena: 21.500 CZK (860 €)