Václav Bláha (1949)

studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15; malíř, grafik; od obrazů, ve kterých se odráží ve figurativním zobrazení mechanismy lidských kontaktů přes "estetiku ošklivosti" dospěl k expresivním tendencím ve své početné tvorbě (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)

Čekání na vodu

litografie, 1980, 40,8 x 28,3 cm, sign. PD VBláha 80, rám, z cyklu Sprchouni - běhouni, vzadu nalepen štítek s informacemi o autorovi

studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15

ID: 1 (V)

Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:00

Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)