MICL (1969)

Dva sloni nad hladinou

litografie, 2015, 36,7 x 49,1 cm, sign. PD MICL 15, č. 19/69

ID: 10 (V)

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:09

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)