Lukáš Miffek (1978)

Do jogurtu

litografie, 2008, 49 x 32 cm, sign. PD Lukáš Miffek 08, č. 91/100

žák prof. A. Střížka na AVU v Praze

ID: 11 (V)

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:10

Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)