Eva Natus - Šalamounová (1934)

Růžový duch doby

litografie, 1991, 48,5 x 33 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamounová, 29/50

ID: 13

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 10:12

Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

Poslední dražitel: ID6338 Historie příhozu