Milan Pech?

Orange Pekoe

litografie, 26,6 x 54 cm, sign. PD Milan Pech(?), v pravém dolním rohumimo tisk mírně pokrčený papír

ID: 16 (V)

Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:15

Aktuální cena: 400 CZK (16 €)