Michal Rapant (1986)

Ponny nenažraný Dobrodružství je plné nepohodlí a zdržuje od oběda 03

litografie, 2018, 50 x 32,5 cm, sign. PD Rapant 2018, č. 29/75

ID: 17 (V)

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:16

Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)