Michal Rapant (1986)

Skoro bezhlavý jezdec Dobrodružství je plné nepohodlí a zdržuje od oběda 04

litografie, 2018, 40,1 x 46,5 cm, sign. PD Rapant 2018, č. 25/75

ID: 18 (V)

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:17

Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)