Martin Salajka (1981)

Brouci

litografie, 2018, 47,5 x 64 cm, sign. PD Martin Salajka 2018, č. 5/100

žák prof. M. Rittsteina

ID: 21 (V)

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:20

Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)