Jana Reinerová (1946)

Soumrak

litografie, 32 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 5/55

žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

ID: 28 (V)

Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:27

Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)