Pavel Lisý (1912-1990)

Vesnička

litografie, 1988, 30 x 42,8 cm, sign. LD P. Lisý 88, autorský tisk, na zadní straně razítko Dílo

studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU

ID: 29 (V)

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:28

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)