Oldřich Jelínek (1930-2000)

Historie letectví

litografie, 1980, 65 x 49 cm, sign. DU O. Jelínek 80, autorský tisk

studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. Pelce na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

ID: 5 (V)

Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:04

Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

Poslední dražitel: ID291 Historie příhozu