Ludmila Jiřincová (1912-1994)

W. Shakespeare: Sonety

5x litografie, 1987, 25,5 x 18 cm, vše sign. DU L. Jiřincová, autorský tisk, z anglického originálu přeložila Marie Fantová, pěti litografiemi vyzdobila Ludmila Jiřincová, vydal Supraphon v Praze 1987 jako 48. svazek bibliofilské edice Polyhymnia a jako 142. publikaci v edici Lyry Pragensis, nabízená položka vydána v umělecké vazbě Ladislava Hodného staršího, tištěno na ručním papíře z Velkých Losin, 30 stran

ID: 6 (V)

Vyvolávací cena: 6.800 CZK (272 €)

Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:05

Aktuální cena: 6.800 CZK (272 €)