Kamil Lhoták, Adolf Born, Jiří Bouda, Karel Toman

Terče

litografie, 1985, 48,5 x 38 cm, sign. ABorn a sign. Jiří Bouda 1985, značeno razítky: Kamil Lhoták a Karel Toman, č. 72/75, tištěno z původního kamene 2015

ID: 7 (V)

Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:06

Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)