Křeček (PF 1974)

dřevoryt, 6,2 x 7,7 cm, sign. DU (nečitelně), při okrajích poškozený papír

ID: 1 (V)

Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:02

Aktuální cena: 50 CZK (2 €)