Oldřich Kulhánek (1940-2013)

Dvojice (PF 2003 restaurace Pelikán)

litografie, 2002, 12,2 x 7,5 cm, sign. DU OKulhánek 2002

žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 101 (V)

Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:22

Aktuální cena: 800 CZK (32 €)