Ročník století 2003 (PF 2004)

litografie, 2003, 12,5 x 7,8 cm, sign. DU

ID: 11

Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2019 15:22

Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu