František Šára

V krajině (PF 2008)

litografie, 2007, 8 x 12,7 cm, sign. PD Šára 07

ID: 14 (V)

Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:28

Aktuální cena: 50 CZK (2 €)