Viktor Polášek (1911-1989)

Homér (PF 1988)

litografie, 1987, 19,8 x 13,3 cm, sign. PD V. Polášek, zažloutlý papír

ID: 33 (V)

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:06

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)