František Jiroudek (1914-1991)

Muž s pivem (PF 1985)

serigrafie, akvarel, 1984, 15,5 x 10 cm, sign. PD Jiroudek 84

žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes

ID: 4 (V)

Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:08

Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

Poslední dražitel: ID6647 Historie příhozu