Emil Kotrba (1912-1983)

Dívka s květy

litografie, 1961, 12,5 x 18 cm, sign. LD Emil Kotrba 1961

žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 62 (V)

Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:04

Aktuální cena: 150 CZK (6 €)