Ladislav Stejskal (1910-1983)

Zátiší s hroznovým vínem (PF 1961)

litografie, 1960, 13 x 20 cm, sign. PD L. Stejskal

žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

ID: 64

Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2019 17:08

Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

Poslední dražitel: ID5781 Historie příhozu