Chlapec (PF 1984)

litografie, 1983, 12,3 x 9,8 cm, sign. DU

ID: 7

Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2019 15:14

Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu