Josef Hlinomaz (1914-1978)

Na nový rok (PF 1978)

fix, papír, 1977, 20,5 x 29 cm, sign. PD JHlinomaz, rám, PN věnování: Karlíčkovi Raušovi, lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrny

ID: 90

Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2019 18:00

Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)