Jaroslav Fišer (1919-2003)

Stisk (PF 1986)

serigrafie, akvarel, 1985, 27,5 x 17,3 cm, sign. DU Fišer, přeložený papír

žák prof. Blažíčka, C. Boudy a M. Salcmana na ČVUT v Praze, prof. J. Nováka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Bilance

ID: 96

Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2019 18:12

Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu