Torzo (PF 1996)

litografie, 1995, 22,7 x 14 cm, sign. PD, autorský tisk, lehce zašpiněný, při okrajích pokrčený papír

ID: 97 (V)

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:14

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)