IKONA

Svatý Mikuláš

malba na dřevě, pol. 19. století, 26,5 x 23 cm, ikona vyobrazuje ústřední postavu sv. Mikuláše v doprovodu dvou světců s přípisy. Malba vykazuje prvky byzantského stylu. Pravost a autenticita ověřena PhDr. Hlaváčkovou, poškozeno, malba místy sedřena

ID: 101

Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

Ukončení prvního podání: 21. 02. 2019 15:00

Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)