IKONA

Madona

malba na dřevě, 17. - 18. století, 44,3 x 36,3 cm, velmi zdařilá malba Panny Marie s Kristem v původním stavu, přetřená pozdější metalickou olifou a doplněna biskupovými přípisy. Pravost a autenticita ověřena PhDr. Hlaváčkovou, poškozeno, malba místy sedřena

ID: 104

Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

Ukončení prvního podání: 21. 02. 2019 15:00

Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)