Jul. Köhler

Madona s dítětem

olej, plátno, 1901, 132 x 76,5 cm, sign. PD Jul. Köhler 1901, rám, sakrální motiv zobrazuje Madonu s dítětem v celé postavě s bohatě řasenou drapérií. Malba se vyznačuje jistou plošností nebeského pozadí a kresebně zvládnutou draperií s výrazným akcentem jasně modré barvy. Tato historizující malba zaujme především svým detailním zpracováním splývavé látky a líbeznými tvářemi hlavních aktérů, PD protržené plátno; místy malba poškozena

ID: 106

Vyvolávací cena: 23.000 CZK (920 €)

Ukončení prvního podání: 21. 02. 2019 15:00

Aktuální cena: 23.000 CZK (920 €)