Viktor Rolín (1887-1942)

olej, překližka, 65 x 118 cm, sign. PD V. Rolín, rám

žák prof. Sambergera

ID: 108

Vyvolávací cena: 16.000 CZK (640 €)

Ukončení prvního podání: 21. 02. 2019 15:00

Aktuální cena: 16.000 CZK (640 €)