Václav Hejna (1914-1985)

Bramboříky

olej, plátno, 49 x 39,5 cm, sign. LD VHejna, rám, malba poškozena, na rámu oděrky

ID: 109

Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

Ukončení prvního podání: 21. 02. 2019 15:00

Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)