Antonín Hlaváček (1842-1926)

Pohled na město

olej, deska, 18 x 28,5 cm, sign. LD Hlaváček, rám

ID: 110

Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

Ukončení prvního podání: 21. 02. 2019 15:00

Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)