Andrej Bělocvětov (1923-1997)

Abstraktní motiv

olej, plátno, karton, 1947, 25 x 18 cm, sign. DU Bělocvětov 1947, rám, na rámu oděrky

ID: 123

Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

Ukončení prvního podání: 21. 02. 2019 15:00

Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)