Jiří Načeradský (1939-2014)

Deset úředníků

akvarel, pastel, tuš, papír, 1991, 42 x 30 cm, sign. PN Načeradský 91

žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

ID: 126

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

Ukončení prvního podání: 21. 02. 2019 15:00

Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)