Jiří Načeradský (1939-2014)

Tanec

akvarel, tuš, papír, 2004, 29,5 x 41 cm, sign. vzadu Načeradský

žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

ID: 127

Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

Ukončení prvního podání: 21. 02. 2019 15:00

Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)