Jiří Načeradský (1939-2014)

Tělo

akvarel, tuš, papír, 41,5 x 59 cm, sign. PD Načeradský, oboustranná kresba

žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

ID: 128

Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

Ukončení prvního podání: 21. 02. 2019 15:00

Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)