Igor Malijevský (1970)

Brána, Budapešť 2006

autorská bromostříbrná zvětšenina na matném papíře, tónováno selenem, 2006, 43,5 x 55 cm, sign. PD monogr. , ediční číslo 1/3, autorské razítko na rubu

ID: 522

Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.080 €)

Ukončení prvního podání: 21. 02. 2019 15:00

Aktuální cena: 27.000 CZK (1.080 €)