František Dostál (1938)

Rybáři

bromostříbrná fotografie, 1975, 16,8 x 23,4 cm, sign. na zadní straně František Dostál 1975, na zadní straně značeno autorským razítkem

studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

ID: 536

Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 21. 02. 2019 15:00

Aktuální cena: 800 CZK (32 €)