František Dostál (1938)

Stěhování figurín

vintage gelatin silver print, 16,6 x 23 cm, sign. vzadu František Dostál, č. 6/7, ze souboru Letní lidé 1968-1990, vzadu značeno razítkem

studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

ID: 546

Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 21. 02. 2019 15:00

Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)