Alena Anderlová (1977)

Chrlič

olej,plátno, 2008, 50 x 40 cm, sign. vzadu Anderlová 2008

ID: 602

Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:02

Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

Odhadní cena: v CZK