Jitka Anlaufová (1962)

Květ

olej, plátno, 2009, 30 x 30 cm, sign. vzadu Anlaufová 2009

studium na SOŠ - výtvarný obor v Praze, žákyně prof. R. Koláře, M. Knížáka a F. Hodonského na AVU tamtéž

ID: 603

Vyvolávací cena: 7.600 CZK (304 €)

Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:03

Aktuální cena: 7.600 CZK (304 €)

Odhadní cena: v CZK