Jiří Balcar (1929-1968)

Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar.

Matka I.

tuš, akvarel, papír, 19 x 15 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem

Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

ID: 609

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

Plánované ukončení: 22. 02. 2019 08:09

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

Odhadní cena: v CZK