Josef Fučík (1890-1955)

Chrám Svatého Mikuláše

akvarel, uhel, papír, 1940, 47,3 x 35 cm, sign. PD J. Fučík 40, papírová pasparta, vzadu popsáno: Majetek Edy Vodičky, Praha, XVI. , vzadu věnování

studium na AVU v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze a Spolku výtvarných umělců severočeských

ID: 10

Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 13:24

Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu